Szafy tekowe

Szafy tekowe na ubrania dostępne od ręki w magazynie

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szafy tekowe w różnych modelach. Wszystkie nasze meble wykonane są z litego drewna tekowego. Produkowane przez nas szafy są idealne do sypialni, gdzie mogą służyć do przechowywania ciuchów, do salonu, aby wygodnie chować w nich zastawę itp., albo w przedpokoju do chowania rzeczy. Standardowe wymiary to 100 cm – 120 cm – 140 cm szerokości nie licząc listwy. Co do zasady zawsze posiadamy różne rozmiary na stanie. Jeśli chcą Państwo przyjechać po szafę w konkretnym rozmiarze, uprzejmie prosimy o uprzedni kontakt, na przykład mailowy (w języku angielskim, niemieckim lub holenderskim), aby upewnić się, czy pożądany produkt jest dostępny.

Tekowa szafa XL w stylu kolonialnym
Tekowa szafa XL w stylu kolonialnym
Szafa tekowa dwudrzwiowa 100 cm
Szafa tekowa dwudrzwiowa 100 cm

Lite drewno tekowe

Nasze garderoby zrobione są z litej teczyny. Ponieważ czyni je to stosunkowo cięzkimi, nasze projekty umożliwiają łatwe rozkręcenie mebli. Pojedyncze części mogą być łatwo transportowane. Nasze szafy mogą być rozkręcane i skręcane wielokrotnie. Złożenie raz rozkręconej szafy nie jest wcale ciężkim zadaniem! Standardowo we wnętrzach szaf montujemy półki z litej teczyny, jednak na Państwa żądanie możemy zastąpić je prętem, co umożliwi wygodne wieszanie ubrań, a jednocześnie zapewni miejsce na ich układanie.

Szafa tekowa z resztkami farby
Szafa tekowa z resztkami farby

Nasze szafy tekowe charakteryzują się solidnością oraz starannością wykonania. Dbamy o to, aby każdy projekt mebla brał pod uwagę wszystkie cele, którym ma służyć. Dlatego też w przypadku szaf postaraliśmy się, aby mogły służyć Państwu przez długie lata – nasze tekowe meble nie mają sobie równych!

Tekowa szafa na ubrania Dingklik
Tekowa szafa na ubrania Dingklik