Tekowe meble RTV

Szafki RTV z litej teczyny

Wszystkie nasze meble zrobione są z litego drewna tekowego, nie inaczej jest z tekowymi meblami RTV. Drzwiczki, szuflady, półki, a nawet tył mebli wykonujemy z litego drewna. Nasze magazyny pełne są mebli najwyższej jakości w różnych rozmiarach: od 100×280 cm, najczęściej z minimalnym czasem dostawy. Standardowa wysokość to 50 cm, w niektórych przypadkach – 60 cm. Ze względu na niską wysokość, oferowana przez nas szafka pod telewizor jest idealna również jako wyposażenie nowoczesnego wnętrza z odpowiednio dopasowanymi, niższymi meblami.

Tekowa szafka rtv z suwanymi drzwiczkami
Tekowa szafka rtv z suwanymi drzwiczkami

Jasna i szczotkowana teczyna

Wiele szafek RTV, zwłaszcza z jasnej teczyny, jest dostępnych od ręki w naszych magazynach. Jasne drewno tekowe o gładkiej powierzchni jest jest od wielu lat bardzo popularne zarówno jeśli chodzi o stoły jadalniane, jak i szafki pod telewizor. Nieco cieplejszy kolor jest wybierany głównie do nowoczesnych i klasycznych wnętrz. Oferujemy również bardziej surowy wariant szafek RTV. Ten design nadaje meblowi pod telewizor bardziej szorstki wygląd.

Tekowa szafka RTV 220cm
Tekowa szafka RTV 220cm

Większy wybór offline

Każdego miesiąca w naszych magazynach pojawiają się nowe szafki RTV w różnych modelach i rozmiarach z litej teczyny z Indonezji. Dlatego też nasza oferta jest bardzo różnorodna. Dla Państwa oznacza to, że zawsze dysponujemy szerokim wyborem mebli dostępnych od ręki – z bardzo krótkim lub zerowym czasem dostawy. Proszę jednak pamiętać, że nie wszystkie oferowane przez nas modele są dostępne w katalogu online. Jeśli chcą Państwo odwiedzić nasz sklep stacjonarny w poszukiwaniu konkretnego modelu, uprzejmie prosimy o uprzedni kontakt, abyśmy mogli zapewnić Państwu obecność pożądanego produktu w magazynie (mówimy po angielsku, niemiecku i holendersku).

Tekowa szafka RTV Rustikal 200cm
Tekowa szafka RTV Rustikal 200cm