Kredensy tekowe

Oferujemy szeroki wybór kredensów z litego drewna tekowego. Prosimy jednak pamiętać, iż nie wszystkie spośród naszych tekowych kredensów dostępne są w sklepie online – więcej mebli dostępnych jest w naszym sklepie stacjonarnym.

Kredens tekowy 120cm
Kredens tekowy 120cm
Kredens tekowy Modern 120cm
Kredens z litego drewna tekowego Modern 120cm

Zawsze staramy się o to, aby w naszych magazynach znajdowała się pełna gamę różnorodnych mebli: zarówno tych o prostym, klasycznym projekcie, jak i rustykalnych czy nowoczesnych. Naszym celem jest zapewnienie klientowi możliwości wyboru mebli odpowiednich dla niego oraz jak najszybsze ich dostarczenie. Każdy towar dostępny online znajduje się w naszym magazynie, lecz nie każdy towar w magazynie jest dostępny online.

Dysponujemy szerokim wyborem designów i rozmiarów, a dodatkowo cały czas uzupełniamy go poprzez dostawy z Indonezji.

Gdy tylko podejmą państwo decyzję o zakupie, sugerujemy, abyście do nas zadzwonili (uwaga: mówimy po angielsku, niemiecku i holendersku – niestety nie mówimy po polsku). Dzięki temu upewnicie się, że mebel o wybranym wzorze i rozmiarze jest dostępny w magazynie.

Kredens tekowy Dingklik 4T
Kredens tekowy Dingklik 4T

W naszym sklepie znajdą Państwo również także stoły, szafki i krzesła. Kredensy, które wzbogacają naszą ofertę mebli tekowych, są dostępne w wielu różnych wzorach i wymiarach: od mniej więcej 110x90x50cm do 250x90x50cm. We wszystkich modelach występuje półka ukryta za drzwiami, a szuflady wykonane są z kawałków litego drewna.

Kredens tekowy 300cm
Kredens tekowy 300cm