O NAS

Souren Meubels - meble z drewna tekowegoMebletekowe.com w skrócie:

• Meble najwyższej jakości od 1980 r.
• Meble tekowe dostępne od ręki z błyskawiczną dostawą
• Wyroby wykonane w 100% z litej teczyny
• Ekskluzywne kolekcje i pojedyncze egzemplarze
• Perfekcyjne wykonanie

Początki: sklep z antykami Toinego i Riety Sourenów

Historia naszej firmy zaczyna się w roku 1980, kiedy Toine i Riet Sourenowie otworzyli sklep z antykami. Działaliśmy wówczas pod nazwą Antikhandel Souren i handlowaliśmy wyłącznie meblami antycznymi. Jednak z upływem czasu zmieniały się trendy. Do naszego asortymentu dołączyliśmy meble sosnowe, a później również dębowe. W 2014 roku wróciliśmy do korzeni naszej firmy, uruchamiając stronę europeanantiques.asia, by sprzedawać europejskie antyki w Indonezji i innych państwach azjatyckich.

Souren Möbels: meble z teczyny bezpośrednio od producenta

Ponad 10 lat po założeniu firmy popyt na meble z litego drewna rósł w zawrotnym tempie. Wiele osób tęskniło za życiem w naturalnym, zdefiniowanym przez drewno środowisku. Zareagowaliśmy na zmiany w zapotrzebowaniu, wprowadzając początkowo do asortymentu meble wykonane z litego drewna dębowego. W latach 90 zrezygnowaliśmy z handlu antykami, a Antikhandel Souren przemianowaliśmy na Souren Möbel. Odnaleźliśmy w sobie pasję do mebli z litego drewna, a jednocześnie odkryliśmy jego nowy gatunek, budulec wyrazistych mebli o niepowtarzalnym charakterze: teczynę. Popyt na te rustykalne meble znacząco wzrastał w ciągu następnych dziesięcioleci, podczas gdy solidne, dębowe produkty stawały się coraz mnie popularne. Postanowiliśmy wówczas skupić się wyłącznie na handlu meblami z indonezyjskiego drewna tekowego.

Wieloletnie doświadczenie: w branży meblarskiej od 1980 r.

Jak już pisaliśmy, Toine i Riet są niezwykle doświadczeni. Toine dokładnie wie, które konstrukcje mogą i – co ważniejsze – które nie mogą być użyte. Wiele sklepów z meblami nie zwraca na to uwagi. Często słyszymy historie o pofalowanych lub wygiętych blatach czy nogach stołów, które luzują się po dwóch miesiącach. Takie meble są zazwyczaj kupowane w centrach handlowych lub na wyprzedażach, a zakres usług ich sprzedawców kończy się tam, gdzie zaczyna się mieszkanie klienta. W Souren Möbel pracujemy inaczej. Dostarczamy wyłącznie produkty najwyższej jakości, ponieważ chcemy, abyś był zadowolony ze swoich mebli!

Nowe magazyny i wystawy wiosną 2014

Wiosna roku 2014 upłynęła pod znakiem poważnych zmian w naszej firmie. Ze względu na duży popyt na meble z teczyny musieliśmy znacznie powiększyć nasz magazyn. Rezultatem prac budowlanych była również rozbudowa powierzchni wystawowej. Dzięki zwiększonej w ten sposób pojemności zamierzamy w przyszłości operować jeszcze większą gamą tekowych mebli wszystkich rodzajów. W ten sposób znacząco zmniejsza się czas dostawy wielu produktów. Poniżej podajemy godziny otwarcia naszych nowych magazynów z przestrzeniami wystawowymi:

Środa – piątek: godz. 9:00-17:00
sobota: godz. 9:00-16:00

Souren Möbel
Economiestraat 4c
6361KD Nuth
Tel.: 0031-28124989
Tel.: 0031-455491317
(Mówimy po angielsku, niemiecku i holendersku – niestety nie mówimy po polsku).